Nové www.nakladatelstvimillennium.cz

Více našich autorů:

Většina vydávaných knih nepochází z překladu, ale zaměřujeme se na původní české autory. V minulosti to byl Ondřej Neff, Iva Pekárková, Tereza Böhmová a klasici jako příkladně Karel Čapek, Josef Nesvadba a další.

V současnosti je našim nejvydávanějším českým autorem spisovatelka historických románů Ivana Špičková.

Mimo tištěných knih vydávám také e-knihy, které jsou prodávány prostřednictvím distributora www.kosmas.cz

Přehledné stránky:

Připravili jsme pro vás nové, moderní, rychlé a přehledné webové stránky našeho nakladatelství. O každé knize máte možnost dostat detailní informace, obrázky titulek a odkazy na články, které se knihou zabývají.

Mluvíme o knihách:

Naše vydávané knihy jsou často citovány a kladně hodnoceny mezi odbornou a čtenářskou veřejností. Do budoucna připravujeme ještě více recenzí na vydávané novinky a výraznou pozornost budeme nadále věnovat modernímu grafickému zpracování obálek a sazby.
V roce 2014 jsme získali v soutěži internetového časopisu XB-1 o nejkrásnější žánrovou obálku sci-fi a fantasy 1. místo. Vyhrála naše obálka Čapkovy knihy Válka s mloky, jejímž autorem je Michael Petrus.
 

Nákup knih:

Nákup knih prostřednictvím našich webových stránek je bezpečný a rychlý. Ke každé objednávce obdržíte daňový doklad s cenou knih a vyčíslením poštovného. Objednávky zasíláme po platbě předem, nebo dobírkou, většinou s využitím České pošty.

Náměty a připomínky:

Pokud máte nápady, náměty, připomínky, či se chystáte nabídnout své knihy, kontaktujte nás na: nakladatelstvi@gmail.com. Bude vděčni za vaše nápady a případné seriózní nabídky.